.

.

TRENDnet, SFP, hogy RJ45 a 10GBASE-SR SFP+ Multi Mode LC Modul, TEG-10GBSR, Akár 550 m (1,804 Ft.), Hot-Pluggable SFP+ Adó,

TRENDnet, SFP, hogy RJ45 a 10GBASE-SR SFP+ Multi Mode LC Modul, TEG-10GBSR, Akár 550 m (1,804 Ft.), Hot-Pluggable SFP+ Adó,

HUF 2693.70
Összeg

Hot-pluggable SFP+ adó.SFP+ MSA kompatibilis.Támogatott átviteli akár 10.5 Gbps a Multi Mode fiber távolság esetén akár 550 m (1804 láb). 850 nm hullámhosszon.Duplex LC csatlakozó.Digitális Diagnosztika Monitoring (DDM) támogatása.Működési hőmérséklet : 0 .. 70 °C (32 158 °F).Egyetlen 3,3 V-os tápfeszültséget.TEG-10 GBSR.Hot-pluggable SFP+ adó.SFP+ MSA kompatibilis.Támogatott átviteli akár 10.5 Gbps a Multi Mode fiber távolság esetén akár 550 m (1804 láb). 850 nm hullámhosszon.Duplex LC csatlakozó.Digitális Diagnosztika Monitoring (DDM) támogatása.Működési hőmérséklet : 0 .. 70 °C (32 158 °F).Egyetlen 3,3 V-os tápfeszültséget.TEG-10 GBSR.TRENDnet, hot-pluggable TEG-10 GBSR, a 10 GBASE-SR SFP+ Multi Mode LC Modullal működik együtt, az MSA-kompatibilis SFP+ slot.Ez a Multi Mode adó ível távolságok akár 550 méter (1,804 láb), jön egy LC duplex csatlakozó, valamint támogatja a maximum 10.5 Gbps hálózati átviteli sebesség.Digitális Diagnosztika Monitoring (DDM) rögzíti kritikus készülék paramétereit-például továbbítja/erőt, hőmérséklet, feszültség.A CSOMAG TARTALMA* TEG-10 GBSR.

R

Hasonló javaslatok